Категорії
Новини

Міський вокальний конкурс учнів ДМШ «Співочий зорепад»

 

11 лютого 2013 року на базі КВНЗ “Дніпродзержинське обласне музичне училище” пройшов міський конкурс в номінації «Вокал»

В конкурсі прийняли участь учні  ДМШ № 1, ШМ, ЛШМ, 5, 6 м. Дніпродзержинська, а також музичних шкіл, м. Жовті Води, м. Вільногірська, м. Верхньодніпровська і м. Щорська (близько 60 учасників).

Лауреатами конкурсу стали:

В номінації «Академічний вокал»

І категорія[list style=”star”]

  • Пєніє Ксенія (клас викладача Под’єльнікової О.В.) ШМ;
  • Кузьміна Єлизавета (клас викладача Довгай Л.О.) ДМШ № 6[/list]

ІІ категорія[list style=”star”]

  • Скрипченко Марко (клас викладача Роже А.Ю.) ШМ,
  • Корольова Дар’я (клас викладача Грищенко Н.Н.) ДМШ № 1
  • Коба Анна (клас викладача Матвієнко Л.О.) ДМШ № 5.
  • Бабаян Ірина (клас викладача Токар І.С.) ЛШМ.
  • Садовничий Анатолій (клас викладача Ващук Л.В.) м.Вільногірськ
  • Щетина Олександр (клас викладача Косенко Л.А.)м. Верхньодніпровськ.[/list]

ІІІ категорія[list style=”star”]

  • Романюха Софія (клас викладача Жовтобрюхової О.С.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Варвянська Аліна (клас викладача Градосельської Л.С.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Умаров Ільяс (клас викладача Довгай Л.О.) ДМШ № 6
  • Висоцький Олександр (клас викладача Панченко І.Б.) ДМШ № 5[/list]

 

         В номінації «Естрадний вокал»

І категорія[list style=”star”]

  • Яценко Еріка (клас викладача Корчевної К.В.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Піцур Дар’я (клас викладача Смачило Г.І.) м. Щорськ
  • Стратійчук Олександра (клас викладача Краснопьорової О.В.)  ШМ.[/list]

ІІ категорія[list style=”star”]

  • Сахнюк Олексанлр (клас викладача Сахнюк С.А.) м. Жовті Води
  • Будчана Владислава, Петренко Оксана, Кісла Софія (клас викладача Ушенко І.В..) м. Жовті Води
  • Мельник Руслана, Хрустальова Діана (клас викладача Гороход О.А.) ЛШМ
  • Анно Джесіка (клас викладача Степанян Р.К.) ДМШ № 14  м. Дніпропетровська[/list]

ІІІ категорія[list style=”star”]

  • Іщенко Вікторія (клас викладача Кондратьєвої С.Ю.) м. Жовті Води,
  • Сахнюк Олексанлр, Черниш Анастасія Третьяк Аліна (клас викладача Сахнюк С.А.) м. Жовті Води
  • Безносюк Поліна (клас викладача Роже А.Ю.) ШМ,[/list]

Бажаємо юним виконавцям успіхів та подальшого професійного зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *