9 листопада, в День працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулося урочисте вручення премії в галузі культури “Кам’янське мистецьке перевесло”.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова, премію вручала його заступник – Тетяна Завгородня. Вона привітала всіх присутніх з професійним святом та відзначила, що Кам’янське пишається своїми талановитими мешканцями та їх досягненнями.

Диплом лауреата та грошову премію отримала Євгенія Дерев’ягіна – керівник камерного хору “Cantabile” Кам’янського музичного коледжу – за популяризацію духовної, класичної, народної музики через хорове мистецтво, високий рівень виконавського мистецтва і професіоналізм.

Почесними грамотами Кам’янської міської ради були нагороджені викладач циклової комісії “Народні інструменти”- Здоровенко В.Г., і викладач предметно-циклової комісії “Фортепіано” Зайцев Я.В.

З нагоди професійного свята етногурт “Співаночки” привітав працівників культури міста та колег з Кам’янського музичного коледжу. У виконанні колективу прозвучали козацькі пісні Дніпропетровщини.Залишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58

  e-mail: collegemuz@i.ua

  ПримерПример