20 березня проходив конкурс учнів народних відділів ДМШ Дніпродзержинського регіону. В конкурсі прийняли участь 74 учні.

Переможцями стали:

Гітара

Молодша категорія

  • І місце Сирота Єва ШМ м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Старух Даніїл ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ

Середня категорія

  • І місце Лебединець Давид ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ
  • ІІІ місце Лисенко Юлія ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ

Старша категорія

  • І місце Сирота Ернест ШМ м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Ашенбренер Ярослав ШМ м. Дніпродзержинськ, Ціома Даніїл ЛШМ м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Воскобійник Ілля ДМШ № 1 м. ніпродзержинськ

Баян, акордеон

Молодша категорія

  • І місце Степаненко Григорій ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ

Середня категорія

  • І місце Аврашова Єлизавета ДМШ м. Жовті Води
  • ІІ місце Василенко Костянтин ДМШ № 1 м. Дніпродзержинськ, Кідишко Іван ШМ м. Дніпродзержинськ, Шрам Варвара ЛШМ м. Дніпродзержинськ
  • ІІІ місце Ведро Віктор ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ, Приймак Євгеній ДМШ № 6 м. Дніпродзержинськ

Старша категорія

  • ІІ місце Абакумов Микола ШМ м. Дніпродзержинськ
  • ІІІ місце Кожев Євгеній ДМШ м. Верхівцево, Коростельов Артем ДМШ КВНЗ ДОМУ,Сироп’ятов Артем ДМШ № 6 м. Дніпродзержинськ

Бандура

Молодша категорія

  • І місце Осіння Софія ДМШ № 1 м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Шамрай Анастасія ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ

Середня категорія

  • І місце Степанова Дарія ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ, Тадашкіна Катерина ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Саржовська Софія ДМШ м. П’ятихатки
  • ІІІ місце Штейсель Михайло ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ, Дробна Дар’я ДМШ м. Кринички, Абрамян Крістіна ДМШ смт. Магдалинівка

Старша категорія

  • І місце Літошко Олександр ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ, Крят Владислав ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Деркач Олександра ДМШ КВНЗ ДОМУ
  • ІІІ місце Кононович Олена ліцей КВНЗ ДОМУ

Домра

Молодша категорія

  • І місце Білько Сергій ДМШ КВНЗ ДОМУ

Середня категорія

  • І місце Суворов Олександр ДМШ № 3  м. Дніпродзержинськ
  • ІІ місце Сухов Євгеній ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ
  • ІІІ місце Безценний Ярослав ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ, Горб Дарина ДМШ КВНЗ ДОМУ

Старша категорія

  • І місце Шевчук Катерина ДМШ м. Щорськ
  • ІІ місце Поянський Данило ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ


Залишити коментар


  • Контакти

    Поштовий індекс 51938
    Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
    вул. М.Лисенка, буд. 58
    тел./факс: +380(569)52-14-90 – прийомна
    +380(569)52-14-65 – бухгалтерія
    +380(569)57-86-13 – черговий
    e-mail: collegemuz@i.ua