Ось і прийшло найочікуваніше, найжаданіше свято усіх дітей України – день святого Миколая. 18 грудня в 6-й міській лікарні відбулося доброчинне свято для хворих малюків, їхніх батьків та медичного персоналу.

Яскраве театралізоване дійство «В цей вечір кожен вірить у диво…» з Чудотворцем Миколаєм, ангеликами та іншими казковими персонажами подарували пацієнтам студенти та ліцеїсти Дніпродзержинського музичного училища. Продовженням вистави став і концерт юних виконавців: лунали звуки флейти та гітари, скрипки, балалайки та бандури. Зачарували присутніх і щирі українські пісні ансамблю «Мальви», і вокал студентки Софії Романюхи. Надзвичайно сподобалася малюкам гра «Скрабничка добрих і поганих справ». Щастям сяяли оченята маленьких пацієнтів, їх близьких та медперсоналу, коли з теплим вітальним словом та побажаннями здоров’я, добра, тепла, затишку в сім’ях звернулися головний лікар Братанов В.Б., настоятель храму отець Тарасій. Директор музичного училища Великодна І.В. привітала всіх зі святом та вручила дітям солодкі подаруночки.

Святий Миколай в цей день став для всіх присутніх прикладом милосердя та жертовної любові до ближнього.

Педагогічний колектив музичного училища бажає, щоб всім дітям та дорослим була дарована в новому році любов, радість, мир, здоров’я та достаток!Залишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58

  e-mail: collegemuz@i.ua

  ПримерПример