Традиційно в рамках акції провідні творчі колективи та виконавці установ культури області показують жителям сільських районів вистави, концерти, творчі виступи. Перші концерти пройшли 6 вересня в Нікопольському, Васильківському, Дніпропетровському,Криворізькому, Криничанському, Синельниківському, Солонянському та Широківському районах.

«Такі акції дуже важливі для розвитку культури Дніпропетровщини, для підтримки високого рівня духовності і художнього смаку серед усіх жителів регіону від дітей до вже літніх людей незалежно від місця проживання. Такі проекти важливі для виховання молодого покоління в кращих традиціях українського та світового мистецтва»,- зазначила директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Наталія Першина.

Студенти Дніпродзержинського обласного музичного училища також прийvмають участь в акції «Будуємо нову Дніпропетровщину». 6 вересня вони виступили в с. Власівка Дніпропетровського району, а 8 вересня – в с. Чернетчина Магдалинівського району. Обидва концерти пройшли на високому рівні, артистів зустрічали з теплотою і проводжали гучними оплесками.Залишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58

  e-mail: collegemuz@i.ua

  ПримерПример