Наприкінці лютого в Кіровограді проходив XVIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль виконавців на народних інструментах “Провесінь”. Студенти Дніпродзержинського музичного училища з 1999 року регулярно беруть участь у цьому заході. Нинішній рік став “рекордним” за кількістю учасників від нашого навчального закладу. Десять виконавців на різних народних інструментах гідно представили відділ на форумі, що проводився під патронатом Національної Музичної Академії України, провідні фахівці якої були представниками журі у всіх номінаціях. Разом з молодими виконавцями (фестиваль зібрав понад 300 учасників з усіх регіонів України) виступали відомі музиканти, що заслужили міжнародне визнання.

Результати виступів наших студентів наступні:

 • I місце – Бєдний Андрій ( викладач Корнєв О.В),
 • II місце посіли – Валентин Ляшок ,Михайло Загладько ( викладач Здоровенко В.Г, концертмейстер Здоровенко Н.Ю), Альона Хадзевич ( викладач Матяж Н.В., концертмейстер Єдігарова Н.В), Владислав Мушинський ( викладач Корсун Л.М.),
 • III місце – Василь Копайгородський ( викладач Корнєв О.В), Ксенія  Цурбельова ( викладач Матяж Н.В., концертмейстер Здоровенко Н.Ю), Кодаченко Євген ( викладач Курбанова Ю.В) Дипломантами конкурсу стали: Оксана Романюк (Викладач Сорока А.Ю.,концертмейстер Здоровенко Н.Ю), та Ростислав Крячун (викладач Корнєв О.В)

Чергова віха в розвитку відділу залишилася в недалекому минулому. Попереду в студентів та їх викладачів за мету поставлено багато завдань. Першочергове з них – звітний концерт,що відбудеться наприкінці квітня, а потім державні та перевідні іспити.

Підсумком цього конкурсу стало глибоке осмислення виконання та бажання подальшого вдосконалення для наступних результативних виступівЗалишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58

  e-mail: collegemuz@i.ua

  ПримерПример