12 березня 2013 року на базі КВНЗ “Дніпродзержинське обласне музичне училище” пройшов міський дитячий музичний конкурс «Дніпровські сурми».

В конкурсі прийняли участь учні  ДМШ № 1, ШМ, ЛШМ, 3, 5, 6 м. Дніпродзержинська, а також музичних шкіл міст Жовті Води, Вільногірська, Верхньодніпровська, Першотравенська, всього близько 60 солістів, духові ансамблі з ДМШ № 6 і м. Вільногірська, духовий оркестр ДМШ м. Верхньодніпровськ. 

Гран-при конкурсу 

Духовий оркестр ДМШ м. Верхньодніпровська. (керівник Зубенко О.М.)

Номінація «Сольне виконавство»

Молодша група

І місце

  • Буц Олег – саксофон (клас викладача Махмудова З.А.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Кохановський Денис – блок-флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Брянцев Михайло – ударні інструменти (клас викладача Нікітіна І.Д.) ДМШ № 5 м. Дніпродзержинська
  • Ларіков Єгор – тенор (клас викладача Мельникова О.М.) ЛШМ м. Дніпродзержинська

ІІ місце

  • Зінчук Олександра – флейта  (клас викладача Третяк С.М.) ДМШ м. Вільногірська
  • Жидков Кирило – блок-флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Крикун Данило – ударні інструменти (клас викладача Когут А.Я.) ДМШ № 1 м. Дніпродзержинська
  • Калугін Іван – тенор (клас викладача Парикожі А.І.) ДМШ № 3 м. Дніпродзержинська

ІІІ місце

  • Сухий Петро – блок-флейта  (клас викладача Мельникова О.М) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Ломакіна Марія – блок-флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Калугін Данило – труба (клас викладача Парикожі А.І.) ДМШ № 3 м. Дніпродзержинська

Середня група

І місце

  • Тарасюк Маргарита – флейта  (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська

ІІ місце

  • Луга Діана – флейта  (клас викладача Луги Я.Г.) ДМШ м. Вільногірська

ІІІ місце

  • Онищенко Микита – саксофон (клас викладача Малтиз О.М.) ДМШ м. Першотравенська,
  • Кузминська Вероніка – флейта (клас викладача Мартинюка М.М..) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»

 Старша група

І місце

  • Великий Володимир – труба (клас викладача Парикожі А.І.) ДМШ № 3 м. Дніпродзержинська
  • Кувшинова Дар’я – флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ліцей КВНЗ «ДОМУ».
  • Озерной Микита – флейта (клас викладача Луги Я.Г.) ДМШ м. Вільногірська

ІІ місце

  • Краписький Дмитро – ударні інструменти (клас викладача Ярини Ю.М.) ДМШ м. Жовті Води.
  • Кулько Дар’я – флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Сафонов Ігор – тромбон (клас викладача Мельникова О.М. ) ліцей КВНЗ «ДОМУ».
 

ІІІ місце

  • Тернова Дар’я – флейта (клас викладача Перебийніс Н.М.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Семикоз Микола – валторна (клас викладача Шелепника Б.Г.) ліцей КВНЗ «ДОМУ».

  Номінація «Ансамблі»

І місце

  • Ансамбль флейт – керівник Луга Я.Г. ДМШ м. Вільногірська

ІІ місце

  • Ансамбль блок-флейт – керівник Перебийніс Н.М. ДМШ № 6 м. Дніпродзержинська


Залишити коментар


  • Контакти

    Поштовий індекс 51938
    Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
    вул. М.Лисенка, буд. 58
    тел./факс: +380(569)52-14-90 – прийомна
    +380(569)52-14-65 – бухгалтерія
    +380(569)57-86-13 – черговий
    e-mail: collegemuz@i.ua