13 березня у Дніпропетровській консерваторії проходив ІІІ Міжрегіональний конкурс з музично-теоретичних дисциплін «Камертон – ХХІ». Наше училище на цьому конкурсі представляє команда студентів у складі: Вартанова Наіра, Возняк Ганна, Палюх Ганна (студенти 2 курсу спеціалізації «Хорове диригування»); Кучерява Ольга, Чала Катерина,  Скрипченко Ілля (студенти 2 курсу спеціалізацій «Фортепіано» та «Народні інструменти»), Ліннік Костянтин, Черниш Марина (студенти 3 курсу спеціалізації «Хорове диригування», Бєдний Андрій, студент 3 курсу спеціалізації «Народні інструменти», Писарчук Ганна, студентка 4 курсу спеціалізації «Фортепіано». Підготувала команду викладач-методист І.О.Іващенко.

Не дивлячись на те, що у складі команди не було студентів спеціалізації «Теорія музики», наші студенти-виконавці гідно представили Дніпродзержинське училище в цьому змаганні і були нагороджені грамотою і пам’ятними подарунками. Відзначена була і керівник команди.

Бажаємо і надалі Ірині Олексіївні та її вихованцям творчої наснаги та майбутніх перемог. Камертон ХХІ Вартанова Наіра, Возняк Ганна, Палюх Ганна, Кучерява Ольга, Чала Катерина, Скрипченко Ілля, Ліннік Костянтин, Черниш Марина, Бєдний Андрій, Писарчук Ганна, викладач-методист І.О.Іващенко.Залишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58
  тел./факс: +380(569)52-14-90 – прийомна
  +380(569)52-14-65 – бухгалтерія
  +380(569)57-86-13 – черговий
  e-mail: collegemuz@i.ua