ПОЛОЖЕННЯ

Про І Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс-фестиваль

ансамблів та оркестрів народних інструментів

«FOLK ORCHESTRA FEST»

8-21 травня 2022 року

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Мета фестивалю-конкурсу-фестивалю:

1.2. Завдання конкурсу-фестивалю:

1.3. Засновники та організатори конкурсу-фестивалю:

1.4. Місце проведення конкурсу-фестивалю:

1.5. До участі у конкурсі-фестивалі запрошуються дитячі та юнацькі інструментальні і вокально-інструментальні колективи малих та великих форм, у складі яких представлені народні інструменти (баян, акордеон, гітара, домра, балалайка, бандура, кобза, сопілка, тощо).

1.6. Оргкомітет конкурсу-фестивалю залишає за собою право проводити відео зйомку виступів учасників та публікувати записи у соціальних мережах в інтернеті та ЗМІ.

1.7. Конкурс проводиться щорічно.

2. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ:

 

Конкурс-фестиваль проходить у два тури:

Перший тур – проводиться дистанційно. Для участі у першому турі необхідно надіслати заявку та відеоматеріали, які відповідають вимогам п.8 цього положення до 29 квітня 2022 року. За результатами прослуховувань першого туру, що відбудуться з 3 по 5 травня 2022 року, результати прослуховувань І туру будуть опубліковані не пізніше 09 травня 2022 року, одночасно з публікацією результатів І туру учасники, що наберуть достатню кількість балів отримають запрошення до участі у ІІ турі.

Другий тур – проводиться очно 21 травня 2022 року на концертних майданчиках міста Кам’янське з дотриманням санітарно-протиепідемічних вимог відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Більш детальний розклад та місце проведення буде опубліковано не пізніше 09 травня 2022 року. Можлива дистанційна участь у другому турі.

3. ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ, НОМІНАЦІЇ ТА ПРОГРАМНІ ВИМОГИ

Конкурсні вимоги для участі у І турі: виконання одного твору з конкурсної програми другого туру за вибором учасника.

Конкурсні вимоги для участі у ІІ турі:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОЛОЖЕННЯ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ