29 вересня 2021р. в концертній залі музичного коледжу в рамках регіональних педагогічних читань відбулася зустріч з професором кафедри історії та теорії музики ім. М. І. Глінки, кандидатом мистецтвознавства Приходьком Ігорем Михайловичем. Тема зустрічі: «Фортепіанна мініатюра. Ерік Саті у педагогічному репертуарі». Лекцію супроводжувало концертне виконання фортепіанних творів композитора. За традицією майстер-класи Ігоря Михайловича викликають зацікавленість у професійної публіки та студентів коледжу.
![Педагогічні читання – фортепіано](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/244643073_1909612325878537_939653906617838425_n.jpg)