30 вересня в концертній залі музичного коледжу в рамках регіональних педагогічних читань відбулася зустріч з професором кафедри історії та теорії музики Дніпропетровської Академії музики ім. М. І. Глінки, кандидатом мистецтвознавства Приходьком Ігорем Михайловичем. Цікавою темою зустрічі була «Класика у Відні, і не тільки». Лекцію супроводжувало концертне виконання фортепіанних творів того часу. За традицією, майстер-класи Ігоря Михайловича викликають зацікавленість у професійної публіки і студентів коледжу.
![Педагогічні читання. Фортепіано](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2018/01/17.05.30fono-480x480.jpg)