11 грудня 2019 року на базі Технологічного коледжу ДДТУ відбулася Регіональна науково-практична конференція з фізики та астрономії. У рамках конференції було проведено огляд-конкурс дослідницьких робіт, а також виставку-конкурс фізичних іграшок. Студенти І курсу Возняк Давид (струнний відділ) і Шепель Даніїл (фортепіанний відділ) посіли друге місце за дослідницьку роботу “Пулюй Іван Павлович – життя в ім’я науки”. На виставці фізичних іграшок були визначені роботи Романюха Марія та Черненко Іван.
![Регіональна науково-практична конференція з фізики та астрономії](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79281369_1372037402969368_6061638570643292160_n.jpg)