25 вересня 2023 року в затишній та родинній атмосфері відбувся концерт-зустріч з випускниками ЦК «Хорове диригування» – Коваль Лаллі, Корольовою Дар’єю та Лужецьким Веніаміном, які зараз продовжують своє навчання у Харківській державній академії культури. Протягом концерту запрошені мали можливість долучитися до чарівного світу вокальної музики та поринути в атмосферу Франції 19 століття, а згодом, завдяки мистецькому порталу перенестися до України сьогодення. Дякуємо нашим неймовірним концертмейстеркам Нонні Єдігаровій та Юлії Нібель. Сподіваємося, що такі зустрічі стануть доброю традицією відділу.
![Концерт солістів](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/382981030_885826796470135_8908616691378525921_n-1140x760.jpg)