До дня працівників культури

8 листопада 2022 року на новій сцені академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, організатором свята виступило управління культури департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради та його ініціативна очільниця Наталія Ілларіошина. Щоденний прояв ініціативности та творчости є необхідними якостями майстрів мистецтва. Саме через мистецтво можна створити унікальний культурний простір який об’єднує людей. День працівника культури – це надзвичайно важливе свято, коли підводяться підсумки та декларується визнання високих досягнень у мистецько-культурній площині.

Захід включав в себе яскраву концертну програму, вітання від міської влади, та звісно ж церемонію нагородження, на якій було визначено лауреатів міської премії  в галузі культури “Кам’янське мистецьке перевесло”, вручено подяки міської влади, визначено щорічний рейтинг “ Кращий у культурі 2022”.

Розпочалася церемонія нагородження з вручення відзнак рейтингу “Кращий у культурі 2022”. Складання цього рейтингу, до якого насправді щороку потрапляють кращі представники професії  стало вже доброю традицією. Рейтинг має близько 10 номінацій і цьогоріч представники нашого коледжу стали кращими у трьох номінаціях. У номінації «Команда року» відзнаку отримав колектив КЗ «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика» ДОР (директор Ірина Великодна) за ефективну співпрацю, постійну участь у творчих проєктах міста та за активну позицію. Нам надзвичайно приємно отримати це визнання, адже колектив коледжу – це справжня творча родина, справжня міцна творча команда.

У номінації «Овація» відзнаку отримала вокально-інструментальна група «INSIDE MUSIC» (кер. Ярослав Зайцев). Завдяки оригінальній репертуарній політиці, яскравим аранжуванням Ярослава Зайцева та неперевершеним солістам-викладачам ЦК “Спів” (Катерина Корчевна, Рузана Степанян, Володимир Сокол) цей гурт став ковтком свіжого повітря, особливо у складний час, та дійсно зміг всіх здивувати своїми концертними програмами збираючи овації і на концертних майданчиках міста і виступаючи для захисників нашої держави. 

У номінації «Відкриття року» нагороджено тріо бандуристок “Оксамит” під керівництвом Альони Сороки. Протягом повномасштабної війни колектив взяв участь у вагомій кількості творчих заходів у місті, долучався до збору допомоги українській армії, регулярно виїжджають з концертами до військових, що невтомно стоять за нашу державу.

Також на заході було нагороджено подячними листами викладачів та адміністрацію коледжу: 

За активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток культурного простору міста Кам’янського подякою начальника районної військової адміністрації була нагороджена директорка Кам’янського музичного коледжу ім. М. Скорика – Ірина Великодна. 

Подякою Кам’янської міської ради нагороджено заступницю директорки з навчальної роботи Тетяну Синєок; викладачку ЦК «Духові та ударні інструменти» – Надію Перебийніс; бібліотекарку коледжу – Любов Ковальову.

Подячним листом Кам’янської міської ради нагороджено викладачку ЦК «Народні інструменти» – Наталію Матяж.

Кульмінацією заходу стало визначення лауреатів міської премії у галузі мистецтва “Кам’янське мистецьке перевесло 2022” серед яких цьогоріч виявилося аж два представники Кам’янського фахового музичного коледжу ім. М.Скорика.

У номінації «Збереження культурної спадщини» лауреатом став етно-гурт «Співаночки» ( кер. Анжела Галина) за відродження та збереження національної культури, популяризацію національної музичної творчості, зокрема елемента нематеріальної культурної спадщини «Козацькі пісні Дніпропетровщини”.

У номінації «Впровадження та поширення власного передового досвіду, втілення розроблених інноваційних технологій у сфері культури у місті, та за його межами» лауреатом став викладач ЦК «Народні інструменти» Роман Трофіменко за впровадження нових форм педагогічної та творчої роботи в культурному просторі міста та області.

Лауреати отримали дипломи та сертифікати на отримання грошової премії. 

Щиро вітаємо лауреатів, та всіх, хто в цей вечір отримав заслужене визнання. Бажаємо невичерпної наснаги на нові звершення, легкого творчого шляху та якомога скорішого миру!

До дня працівників культури