День музики у музичному коледжі імені Скорика

День музики це свято яке має велике значення для кожного викладача та студента коледжу, не залишає байдужим це чудове свято і поціновувачів музичного мистецтва. 1 жовтня у великій концертній залі Кам’янського фахового музичного коледжу ім. Мирослава Скорика за участі творчих колективів коледжу та мистецьких шкіл міста відбувся концерт-нагородження переможців ХІ всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу «Музичний калейдоскоп», що подарував усім присутнім незабутні емоції та гарний настрій. Гарним продовженням музичної феєрії став концерт вокально- інструментальної кавер групи “INSIDE MUSIC”  під керівництвом Ярослава Зайцева, що відбувся 3 жовтня на ґанку коледжа.

Концерт став прекрасним подарунком до Дня музики. Важливо зазначити, що до складу творчого колективу входять викладачі коледжу, професіонали своєї справи, педагоги-артисти, що не тільки щоденно навчають студентів мистецтву музики, а й своїм прикладом надихають їх. INSIDE MUSIC поєднав у творчий тандем викладачів з різних відділів. До складу групи входять інструменталісти: Ярослав Зайцев, Роман Трофіменко, Ігор Шиманський, Олег Юрчак, Михайло Ус, Зафар Махмудов, Олександр Мельніков; та солісти: Катерина Корчевна, Рузана Степанян, Володимир Сокол,  випускниця коледжу  Анастасії Кушко, та студент класу Корчевної К.В. Сергій Дорошенко. Унікальна концертна програма поєднала джазові стандарти, що знані в усьому світі  з перлинами української естрадної та народної пісні. Новими барвами заграли такі відомі шлягери як «Червона рута», «Одна калина», «Ой, чий то кінь стоїть», хіти Кузьми Скрябіна, The Hardkiss та інші. Неочікувані та захопливі поєднання ритмів боса-нови, джазу, фанку, року з мелодичністю української пісні не залишили байдужою публіку, доказом тому стали гучні оплески після кожного номеру та кількість людей, що прямуючи у справах спинялися і слухали музикантів. 

     Моральної підтримки зараз потребує кожен українець, але як ніколи ми повинні підтримувати наших захисників, що боронять рідну землю та дають змогу нам жити, творити, і виховувати наступне покоління. Саме тому, протягом концерту проходив благодійний збір на підтримку ЗСУ, до якого долучились не тільки студенти та викладачі, а й жителі нашого міста. Усі кошти зібрані під час концерту були передані на потреби збройних сил.  

Тільки об’єднавши наші зусилля ми подолаємо всі перепони та доведемо всьому світу свою незламність, щирість, і заповнимо світ любов’ю, бо саме музика об’єднує нас.

День музики у музичному коледжі імені Скорика