Вітання директора з Днем Знань

Дорогі студенти, викладачі і працівники Кам’нського фахового музичного коледжу ім. М.Скорика, щиро вітаємо вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Для всіх, хто прагне реалізувати свої задуми та ідеї, щоб досягти професійних вершин, перший день нового навчального року стає не просто точкою відліку чергового етапу освітнього процесу, а справжнім святом, традицією, що об’єднує у прагненні постійного самовдосконалення.

Хоча в цьому році ми починаємо навчання в дуже складних умовах, що вносять певні корективи у наше життя, та коледж працює над тим, щоб кожен наш студент реалізував себе як унікальна творча особистість.

Особливі вітальні слова нині для першокурсників, перед якими відчинилися двері нашого закладу! Дуже приємно, що саме в музичному коледжі розпочинається ваш шлях до культури і мистецтва, творчих перемог та наукових звершень.

З великим задоволенням вітаємо першокурсників серед студентів Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика.

Раді, що ви обрали один з кращих навчальних закладів для отримання фахової освіти. Сьогодні для вас розпочинається неповторна і цікава пригода.

Маю впевненість, що не дивлячись на складні обставини сьогодення, у стінах нашого коледжу на вас чекають цікаві знайомства, емоційні зустрічі та нові друзі, участь у творчих проєктах, концертах та конкурсах, яскраве та незабутнє студентське життя.

Сьогодні ми вітаємо не тільки 55-й ювілейний набір першокурсників, сьогодні ми вітаємо наше майбутнє. Адже долучаючись до нашої дружньої музичної родини ви стаєте носіями славних традицій коледжу, саме ви будете примножувати творчі здобутки та плекати національне мистецтво України.

Хочу побажати вам наснаги та працьовитості, адже саме завдяки цим якостям і за підтримки наших високопрофесійних викладачів кожен з вас обов’язково стане професійним музикантом і педагогом!

Сьогодні ви долучаєтеся до великої музичної родини, а отже, несіть гордо і достойно ім’я свого нового музичного дому Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика.

Хай новий навчальний рік відкриє для всіх нас нові перспективи, подарує знакові і цікаві мистецькі події, буде щедрим на зустрічі і знайомства! Бажаю вам розуміння і мудрості, щастя та благополуччя, міцного здоров’я і творчої наснаги у навчанні!

Вітання директора з Днем Знань