День захисту дітей

31 травня 2022 року, напередодні свята “День захисту дітей”, Лівобережна школа мистецтв та Кам’янський фаховий музичний коледж ім. М.Скорика знову завітали до дітей-переселенців, які разом з батьками переїхали з різних регіонів України де нині тривають воєнні дії та тимчасово мешкають у транзитному містечку на лівому березі нашого міста. Сьогодні відбувся майстер-клас викладача художнього відділення Гудименко Вікторії «Весь світ у долонях дитини», на якому маленькі художники із захопленням малювали червону калину, як символ краси й сили нашої вільної країни!

Потужну хвилю позитивних емоцій, святковий настрій, безліч сонячних посмішок дітей та їх батьків подарував імпровізований майстер-клас по виготовленню цукрової вати, який провів випускник Лівобережної школи мистецтв, а сьогодні студент Кам’янського фахового музичного коледжу – Максим Здоровенко.

Отже, світ дитинства цікавий, неповторний, сповнений мрій і бажань! Як хочеться, щоб він був яскравим, як веселка, чарівним, як казка, захоплюючим, як пригодницька подорож! То ж дбаймо про це! Бо діти – наше щасливе майбутнє!

До нових творчих зустрічей!!! Далі буде…

День захисту дітей