У грудні була проведена lV обласна освітньо-культурна конференція « Збережемо спадщину разом» основною темою якої у 2021 році є « Потенціал інформаційно- просвітницьких технологій у процесі популяризації нематеріальної культурної спадщини». Захід відбувся при підтримці МАОМС Дніпропетровської обласної адміністрації органів місцевого самоврядування. В роботі конференції виступила директор КЗ « Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика» ДОР Ірина Великодна та викладач –методист коледжу Анжела Галина. Модератор заходу – заступник виконавчого директора Дніпропетровської обласної адміністрації Тетяна Дацько подякувала колективу Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика за неодноразову співпрацю та систематичну підтримку у проведенні цього заходу.
![Збережемо спадщину разом](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/271301857_1977896775716758_7310666212838947277_n.jpg)