Педагогічні читання – Хорове диригування

15 вересня 2021р. циклова комісія «Хорове диригування» Кам’янського фахового музичного коледжу проводила педагогічні читання викладачів вокально-хорових дисциплін шкіл мистецтв Кам’янського регіону. Своїм педагогічним досвідом поділилися з колегами викладачі КЗ СМО «Мистецька школа №5» КМР Гріцева Є.Г. та КЗ СМО «Мистецька школа №2» Краснопьорова К.В. Тема, яку розкрили викладачі: «Гра, як метод розвитку вокально-хорових навичок на уроках хору молодших класів» є сучасною і актуальною для будь-якого хорового колективу або ансамблю.
Гріцева Є.Г. презентувала авторський навчальний посібник «Співаємо у хорі», який може використовуватися як викладачами, так і учнями. Хормейстер разом зі своїми вихованцями підготували яскравий показ вокально-хорових вправ з навчального посібника.
Викладач Краснопьорова К.В. продемонструвала з учнями вправи Юлії Богатирьової та Уляни Музики, які вона використовує в своїй хоровій практиці та на уроках сольного співу.
Педагогічні читання відрізнялися високопрофесійним рівнем подачі презентуємого матеріалу, та знайшли схвальний відгук усіх присутніх
Педагогічні читання – Хорове диригування