Основні принципи роботи з учнями – початківцями

30 вересня 2021 року в малому залі Кам’янського музичного коледжу ім. М. Скорика відбулась творча зустріч викладача – методиста МШ №1 Гончар Майї Петрівни з викладачами та студентами фортепіанного відділу «Основні принципи роботи з учнями – початківцями.»
Викладачем був представлений методичний посібник «Граємося – навчаємося», в якому Майя Петрівна пропонує свою методику навчання початківців, а саме: ігрові форми навчання, за допомогою яких у дітей розвивається музичний слух, почуття ритму, художня уява; формуються рухові навички; процес вивчення музичної грамоти стає простим, цікавим та швидким.
Під час заходу студенти виступили у ролі учнів 5-7 років, що сприяло більш конкретному розумінню всіх деталей та завдань, які були запропоновані.
Яскраві приклади, завдання, поради було сприйнято слухачами із задоволенням.
Такі зустрічі необхідні для викладачів та студентів нашого коледжу для стимулювання творчих пошуків та обміну досвідом роботи.
Адміністрація музичного коледжу та викладачі фортепіанного відділу виносять щиру подяку Гончар Майї Петрівні за надану методичну допомогу.
Основні принципи роботи з учнями – початківцями