Категорії
Новини

Виступ хору Cantabile у Одесі

Ось і здійснилась довгоочікувана подорож хору «Cantabile» Кам’янського фахового музичного коледжу в місто Одеса по запрошенню Одеського Будинку – Музею ім. М.К. Реріха. Хор під керівництвом Євгенії Дерев’ягіної, хормейстер Світлана Овчаренко, концертмейстер Юлія Нібель підготував програму духовної музики, яка прозвучала в залі музею. У відповідь працівники музею провели для учасників хору дуже цікаву та змістовну екскурсію.
А також високі взірці духовної музики прозвучали у виконанні хору в Свято-Троїцькому соборі, що стало вже традицією давати такі концерти. В наші не прості часи концерти духовної музики – це свято людяності, душевності, всепрощення.
Для творчого колективу кожна концертна подорож-це і нові знайомства, та зустрічі з друзями. Приємною для керівників колективу була зустріч з президентом ГО «Українська хорова асоціація» Савенко Сергієм Миколайовичем, який презентував камерному хору збірку І.Шатової «Стильові основи Одеської хорової школи» та диски хорової музики присвячені 130 річниці з дня народження К.Пігрова. В пам’ять про нашу зустріч ми презентували Сергію Миколайовичу збірки хорових та вокальних творів нашого земляка композитора В.М. Крохмаля та перше видання навчального посібника духовних творів під назвою «Молитви крила» з репертуару камерного хору «Cantabile».
Та на завершення культурної програми хористи мали змогу насолодитись прекрасною музикою опери Дж.Пучіні «Богема» та витонченою архітектурою Одеського національного академічного театру опери та балету.

Обговорення закрито.