Виступ хору Cantabile у Одесі

Ось і здійснилась довгоочікувана подорож хору «Cantabile» Кам’янського фахового музичного коледжу в місто Одеса по запрошенню Одеського Будинку – Музею ім. М.К. Реріха. Хор під керівництвом Євгенії Дерев’ягіної, хормейстер Світлана Овчаренко, концертмейстер Юлія Нібель підготував програму духовної музики, яка прозвучала в залі музею. У відповідь працівники музею провели для учасників хору дуже цікаву та змістовну екскурсію.
А також високі взірці духовної музики прозвучали у виконанні хору в Свято-Троїцькому соборі, що стало вже традицією давати такі концерти. В наші не прості часи концерти духовної музики – це свято людяності, душевності, всепрощення.
Для творчого колективу кожна концертна подорож-це і нові знайомства, та зустрічі з друзями. Приємною для керівників колективу була зустріч з президентом ГО «Українська хорова асоціація» Савенко Сергієм Миколайовичем, який презентував камерному хору збірку І.Шатової «Стильові основи Одеської хорової школи» та диски хорової музики присвячені 130 річниці з дня народження К.Пігрова. В пам’ять про нашу зустріч ми презентували Сергію Миколайовичу збірки хорових та вокальних творів нашого земляка композитора В.М. Крохмаля та перше видання навчального посібника духовних творів під назвою «Молитви крила» з репертуару камерного хору «Cantabile».
Та на завершення культурної програми хористи мали змогу насолодитись прекрасною музикою опери Дж.Пучіні «Богема» та витонченою архітектурою Одеського національного академічного театру опери та балету.
Виступ хору Cantabile у Одесі