Джаз-Фієста 2020

У місті Харків 12-13 грудня 2020 року пройшов VІ відкритий конкурс естрадно- джазового виконавства та імпровізації «Джаз Фієста 2020».
Конкурс проходив онлайн, 12 грудня відбулося онлайн прослуховування виступів, а вже 13го грудня – майстер класи (онлайн та наживо) від жюрі.
До складу жюрі входили: В.В.Алтухов; А.В.Тимошенко; В.М. Алтухов; В.В. Чуріков; О.М.Москва; О.Т. Саранчін.; Степанян Р.К.
Вимовляємо щіру вдячність за суддівство!
Від Кам’янского фахового музичного коледжу приймали участь та отримали нагороди такі студенти:Павлова Аліса (група юніори) 1 місце / спеціальний приз за краще виконання джазового стандарту.(Керівник Корчевна К.В. концермейстер Зайцев Я.В.);
Кушко Анастасія (старша категорія) 1 місце (керівник Степанян Р. К., концермейстер Широченко А. Д.)
Дякуємо за музичну підтримку: Шиманський И.С – барабани; Рудько А.Г – бас гітара.
Викладач Степанян Р.К. проводила майстер класс на тему «Становленя «виховання» емоційного виховання для точної передачі музичної думки».
Не дивлячись на дистанційне проведення конкурсу, було цікаво приймати участь, дякуємо за популяризацію джазової музики, за підтримку молоді це надзвичайна можливість до обміну досвідом та творчими досягненнями викладачів! Особлива вдячність за пізнавальні майстер класи, які відкрили цікаві підходи до роботи та розвитку!
Джаз-Фієста 2020