Кам’янське мистецьке перевесло

9 листопада в камерній залі Нової сцени театру імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Діячів культури Кам’янського за дорученням міського голови привітала начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Ілларіошина. В урочистій атмосфері Наталія Ілларіошина вручила сертифікати лауреатам міської премії в галузі культури «Кам’янське мистецьке перевесло». Диплом лауреата та грошову премію у розмірі 10 000 грн отримали:
– квартет гітаристів Кам’янського фахового музичного коледжу під керівництвом Трофіменка Романа за популяризацію музичної творчості та музичних інструментів, високий рівень виконавської майстерності, професіоналізм, сприяння формуванню позитивного іміджу творчої особистості;
“Подяку міського голови” отримали директор комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж» Великодна Ірина Володимирівна та педагоги Наталія Шаронова, Людмила Хоменко за багаторічну сумлінну працю, високу відповідальність, активну життєву позицію, активну участь у культурному житті міста.
А також “Подячний лист” отримав студент 4 курсу Олег Буц за невичерпну творчу енергію, відданість справі та активну участь у загальноміських святкових заходах.
Кам’янське мистецьке перевесло