Дніпропетровська облрада вітає з Днем Вчителя!

Сьогодні, 5 жовтня, знову відзначається День вчителя, але цього разу – Міжнародний. Так що вчителі можуть продовжити отримувати привітання у своє професійне педагогічне свято, які почалися ще в п’ятницю, 2 жовтня.
У 2020 році так співпало, що обидва свята – і український, і міжнародний – слідують один за одним. Справа в тому, що День вчителя України не має фіксованої дати, і щорічно припадає на першу жовтневу неділю.
Міжнародний день вчителя був затверджений у 1994 році всесвітньою організацією з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Він має фіксовану дату і щорічно відзначається 5 жовтня. У 2020 році – це понеділок. У цей день начальник відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Ілларіошина привітала викладачів Кам’янського музичного коледжу і вручила Почесні грамоти Дніпропетровської обласної ради викладачам-методистам вищої категорії Овчаренко Світлані Хаметзатівні та Солодовник Тамарі Михайлівні за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю та високий професіоналізм.

Дніпропетровська облрада вітає з Днем Вчителя!