Напередодні Дня захисника України, 13.10.2020, у концертній залі КЗ «Кам‘янський фаховий музичний коледж» пройшов концер-привітання, організований відділом культури департаменту з гуманітарних питань міської ради, викладачами, студентами коледжу та ГО «Карітас». Тепла атмосфера панувала у залі. Учасники АТО, родини загиблих, волонтери, молодь із задоволенням дивились на сцену, а юні артисти з любов’ю дарували свої таланти. Кожний присутній у залі розумів, що нам є для кого захищати і берегти Україну.
![День Захисника України](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/121634758_1635440643295708_2358165344968390581_n.jpg)