1 листопада 2016 року в Дніпродзержинському музичному коледжі в циклових комісіях «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти» та «Спів» відбулися педагогічні читання для викладачів ДМШ, ШЕВ, Шкіл мистецтв Дніпродзержинського регіону.
Циклова комісія «Оркестрові духові та ударні інструменти» запросила на педчитання проректора з наукової роботи, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри «Виконавське мистецтво» ОКВНЗ «Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки» Громченко В.В., який зробив методичну доповідь «Твори жанру подвійного концерту як складова духового навчально-педагогічного репертуару». В якості ілюстратора він задіяв студента свого класу, випускника нашого коледжу Іллю Скрипченко.
Також викладачі прослухали доповідь « Виконавський апарат музиканта-духовика, його специфіка та методи формування» викладача Дніпропетровської музичної школи № 11 Дерець Світлани Миколаївни.
Випускниця духового відділу коледжу, нині викладач Вільногірської ДМШ, Заслужений діяч культури Луга Я.Г. презентувала збірку «Музичні твори в перекладі для учнівських камерних ансамблів», яку уклала разом з Костіним Романом, до речі, теж випускником коледжу.
Цикловою комісією «Народні інструменти» на педагогічні читання була запрошена кандидат мистецтвознавства доцент кафедри «Народні інструменти» ОКВНЗ “Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки” Башмакова Н.В з методична доповіддю «Гра в ансамблі як засіб розвитку виконавської майстерності». Відкритий урок на тему «Використання сучасних методів роботи з учнями на різних етапах навчання» провела викладач вищої категорії КПСМНЗ ДМШ № 3 м. Кам’янське Овсяннікова Ю.І. (бандура).
На педагогічних читаннях циклової комісії «Спів» були представлені методичні доповіді «Методи навчання учнів ШЕВ основам сольного співу на тлі досягнень сучасної вокальної педагогіки» та «Робота над артикуляцією та літературним вимовленням з урахуванням вокальної специфіки”, які підготували викладачі Дніпродзержинського музичного коледжу Корчевна К.В. і Котенжи Н.С.
Відкритий урок «Робота над диханням в вокальних творах. Сумісність вокальної техніки та образного змісту» був проведений Заслуженим працівником культури України, викладачем-методистом вищої категорії коледжу Градосельською Л.С.