ТЕХНІКА КЛАСИЧНОГО ГІТАРИСТА

Навчальний курс Романа Трофіменка

Вітаю, гітаристе чи гітаристко!

Навчальний курс “Техніка класичного гітариста”, що я пропоную до вашої уваги призначений допомогти студентам КФМК ім. М. Скорика у підготовці до технічного заліку і направлений на формування базових навичок гітарного виконавства, оволодіння технікою гри на класичній гітарі, розвитку швидкості гри, вихованню пластики та ще багато важливих речей.

Структура курсу

Маю сподівання, що пропонований курс буде цікавим для кожного класичного гітариста незалежно від віку та рівня володіння інструментом. Проте матеріали курсу згруповані окремо для І, ІІ, та ІІІ року навчання у коледжі відповідно. Для зручності сприйняття матеріали розподілені за чотирьма послідовними модулями:

Кожен модуль поєднує у собі теорію та практичні вправи. Після ознайомлення з усіма модулями курс пропонує вам перейти до виконання практичних завдань.

Практичні завдання

Для засвоєння отриманих знань та навчиок та для складання технічного заліку у коледжі цей курс пропонує вам комплекс практичних завдань, що дозволять не тільки контролювати ваш прогрес, а й постійно вдосконалювати власну техніку та навички. Тому важливо не ставитися до практичних завдань лише як до необхідності один раз здати залік. Використовуйте пропоновані вправи для розігрування та щоденної праці над технікою.

Для виконання практичних завдань вам буде запропоновано п`ять рівнів складності. Відповідно кожен рівень передбачає певну максимальну оцінку.

Критерії оцінювання

Оцінювання досягнень технічного зростання проводиться за 100 бальною шкалою, що відповідає 12-ти бальній системі:

Рівень складності100 бальна шкала12-ти бальна система
РІВЕНЬ 1min 16 – max 364
РІВЕНЬ 2min 37 – max 575-6
РІВЕНЬ 3min 58 – max 787-9
РІВЕНЬ 4min 79 – max 9910-11
РІВЕНЬ 510012

Кожне завдання має свою ціну, під час виконання завдань ви будете накопичувати бали, що й складуться у вашу оцінку, також за чистоту технології виконання можна отримати +20 балів (на розсуд екзаменатора).

ОТОЖ, ЯКЩО ВСЕ ЗРОЗУМІЛО, НЕ СТРАШНО

І ЦІКАВО, ТОДІ ВПЕРЕД! 👇