Концерт баянної музики

Навряд чи можна знайти інший музичний  інструмент окрім баяна, що може зрівнятися силою та повнотою звучання з органом. Але поруч з цим баян завжди був і залишається інструментом по справжньому народним, щиро лудським, зрозумілим кожному. Репертуар сучасного баяну складають класичні твори для органу, клавесину, оркестру, фортепіано, а також оригінальні твори композиторів минулого сторіччя та сучасності. Таке репертуарне різноманіття  яскраво розкриває усі грані унікального  інструменту, особливо якщо грають майстри своєї справи, висококласні професіонали. Саме такі музиканти подарували слухачам яскраві враження від звучання баяна.

Отже 10 квітня у великій концертній залі Кам’янського музичного коледжу відбувся концерт баянної музики. Перед слухачами виступали студенти Національної музичної академії імені П.І.Чайковського Сергій та Андрій Бєдні. Варто зазначити, що в минулому це випускники коледжу (тоді Дніпродзержинського музичного училища) класу  О.В.Корнєва. Виступ на рідній сцені – це завжди хвилююча та відповідальна справа, але програму концерта було виконано на найвищому рівні.

Кнцертна програма складалася з трьох відділень. У першому відділенні до уваги слухачів було представлено класичні та сучасні твори у виконанні Андрія Бєдного, друге відділення включало в себе також виконання сучасної та класичної музики Сергієм Бєдним. А ось у третьому відділенні на слухачів очікував сюрприз – на сцені з’явився дует баяністів у складі Андрія та Сергія. Цікаво те, що як сольно так і в дуеті було виконано деякі твори сучасного нідерландського композитора, також випускника О.В.Корнєва Максима Шалигіна. Високий рівень професійної виконавської майстерності захопив та утримував увагу слухачів протягом усього концерту. Блискуча техніка, яскравість образів та виразність виконання не залишила байдужим жодного зі слухачів. Підтвердженням цього були гучні оплески та виклик на біс, таким чином виступ баяністів на сцені коледжу став справжнім святом музики.

Щиро вдячні  чудовим музикантам Сергію та Андрію Бєдним, за яскраві музичні враження, а також дякуємо усім слухачам, гостям коледжу за проявлену цікавість та підтримку! Сподіваємось на нові зустрічі!

 

викладач коледжу Р.Трофіменко

Концерт баянної музики

Залишити відповідь