Обласний молодіжний форум «Молодь за краще майбутнє»

22-23 жовтня відбувся обласний молодіжний форум «Молодь за краще майбутнє», організований та проведений Молодіжним центром Дніпропетровщини Дніпропетровської обласної ради за підтримки Департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації. Дніпродзержинське музичне училище представляла студентка ІІІ курсу, заступник голови Студентської ради училища Верещак Марія.

Перший день форуму був насиченим і трудомістким: учасники форуму працювали зі своїми групами в індивідуальних напрямках в рамках обговорення «Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь за краще майбутнє». Окремимяскравим враженням дня став «Кавервечір патріотичної пісні», на якому  кожна група представила свій музичний подарунок, зарядивши величезною дозою сили духу всіх гостей форуму! Вечірня дискотека з конкурсами та призами стала завершенням першого дня і продовженням відмінного настрою.

У другий день форуму  було вдосталь часу і сонячної теплої погоди, щоб провести своє дозвілля на спортивних майданчиках на березі Самари. Після чого всі учасники були запрошені на лекцію «Функціональна децентралізація в Україні».

На закритті форуму кожен учасник був нагороджений іменним Дипломом.

Обласний молодіжний форум «Молодь за краще майбутнє»

Залишити відповідь