День вчителя

День вчителя можна назвати одним з найулюбленіших професійних свят в Україні. Його почали відзначати ще за радянських часів – з 1965 року. В Україні згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року День вчителя відзначається в першу неділю жовтня.

День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. У цей день нинішні і колишні учні шкіл, училищ, вузів вітають своїх улюблених педагогів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні.

Студенти музичного училища поздоровилисвоїхпедагогів, як завжди, – красиво, весело та з фантазією: зустрічали духовим оркестром, дарували квіти , пригощали печивом з побажаннями, вітали яскравими стінними газетами та святковими концертними номерами. Та найбільш за все святковий настрій створили веселі клоуни та Мальвіна.

В цей день також надійшло багато привітань від випускників училища, директорів шкіл та училищ, заступника міського голови Сергія Павлюка та колективу управління культури міської ради, начальника департаменту культури, туризму, національностей та релігій Першиної Н.Г.

День вчителя

Залишити відповідь