45-річчя музичного училища

Дніпропетровщина – це край не тільки руди і металу, а й самобутньої культури і духовності, яка за свою історію наповнила велику й багату скарбницю традицій та мистецьких здобутків.

[pullquote align=”right”]Училище – це навчальний комплекс, який охоплює всі ланки естетичної музичної та професійної освіти, в якому здійснюється безперервна багатоступенева підготовка до професійного навчання та отримання професії музиканта-виконавця, викладача.[/pullquote]Цілеспрямована робота міської ради та її виконкому, особиста зацікавленість і підтримка усіх культурно-мистецьких закладів, людей, що створюють духовні багатства і дарують їх рідному місту, сприяють подальшому росту та утвердженню авторитету нашого міста в культурному просторі держави.

Велику роботу щодо духовного відродження, естетичного виховання, підтримки творчих здібностей підростаючого покоління проводить в Дніпродзержинську музичне училище.

Дніпродзержинське музичне училище створено Міністерством культури України у 1967 році, а у 2005 році реорганізоване у КВНЗ “Дніпродзержинське обласне музичне училище”.

[nivo_slider source=”post” link=”image” size=”625×400″ limit=”10″ effect=”random” speed=”600″ delay=”3000″]

Педагогічний колектив по праву пишається викладачами, які довго і плідно працюють на ниві музичної освіти:

[list style=”check”]

  • Градосельська Леоніда Сергіївна
  • Дубров Віталій Данилович
  • Гамалей Віталій Федорович
  • Абашин Анатолій Сергійович
  • Дьяконова Лариса Лаврентіївна
  • Краско Нона Пилипівна[/list]

Вони підготували  багатьох відомих випускників, серед яких

[list style=”check”]

  • Заслужений діяч мистецтв України, ректор Дніпропетровської консерваторії Юрій Новіков
  • Заслужені артистки України Анжела Швачка, Тетяна Піменова, Ус Ольга
  • Заслужений діяч мистецтв України, диригент камерного оркестру «Пори року» Дмитро Логвін
  • Заслужені артисти України солісти Національної філармонії Олег Шиян, Роман Молоченко  та багато інших.[/list]

Випускники училища працюють в провідних творчих колективах України та за її межами – Росії, Німеччині, Бельгії, Польщі, Канаді, Китаї, Японії.

Багато випускників після закінчення  вищої школи повернулися до рідного училища. На сьогоднішній день  більше половини викладачів – це випускники Дніпродзержинського музичного училища. Багаторічно та плідно виховують творчу молодь заступник директора з навчальної роботи Столбун Людмила Володимирівна, голови циклових комісій Перебийніс Надія Миколаївна, Матяж Наталія Володимирівна, Овчаренко Світлана Євгенівна, Солодовник Тамара Михайлівна, викладачі Корнєв Олександр Володимирович, Малеєва Людмила Володимирівна та інші.

Такий творчий сплав педагогічного таланту зробив можливим  виховати ціле сузір’я таких же талановитих учнів. Щорічно студенти училища стають лауреатами обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів виконавської майстерності.

[quote style=”1″]Сьогодні Дніпродзержинське музичне училище – дійсно культурно-просвітницький осередок індустріального міста, що формує творчу еліту нації, яка гідно представляє мистецтво Дніпропетровщини на світовому рівні та плекає духовність нашого народу.[/quote]

45-річчя музичного училища

Залишити відповідь