В рамках обласної мистецької акції «Будуємо нову Дніпропетровщину», яка проводиться за ініціативи Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ю.О.Вілкула, студенти Дніпродзержинського обласного музичного училища відвідали з концертами села та населені пункти області: Маломихайлівку Покровського району, Незабудіно Солонянського району, Аули Криничанського району.

В концертах приймали участь колективи училища («Ретро» – керівник Сіліна В.В., «Мальви» – керівник ПрєснєцоваО.В.) та солісти. Програма концертів була різноманітною та складалась із творів народної, класичної та сучасної музики.

В селі Незабудіно виконавців та слухачів щиро вітали депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації Шерстюк Б.В., сільський голова Персенко Н.В., керівник відділу культури Євдокімова О.С.

Найбільш масштабним був концерт в селищі Аули, де проводився День села.

Студенти Дніпродзержинського музичного училища активно приймають участь у цій акції, розуміючи, що такі заходи сприяють підвищенню культури, відродженню звичаїв та традицій українського народу, пропагують кращі зразки класичної та популярної музики.Залишити коментар


 • Контакти

  Поштовий індекс 51938
  Дніпропетровська область, м. Кам’янське,
  вул. М.Лисенка, буд. 58

  e-mail: collegemuz@i.ua

  ПримерПример